tabiat gardi

 

 

طبیعت گردی نوعی از گردشگری است که در آن گردشگر، به مناطق طبیعی و دست نخورده سفر می کند و از آن ها دیدن می کند. تور طبیعت گردی وابسته به طبیعت و حیات طبیعی است. تور هایی برای بازدید از طبیعت، خانه های محلی، جاذبه های طبیعی و بهانه ای ست برای انس گرفتن با طبیعت. ژیوار فعالیت خود را با تور های طبیعت گردی شروع کرده و با برگذاری همین تورها به فعالیت خود ادامه می دهد.

تور طبیعت گردی شامل شاخه هایی ست از جمله:

 

 

سافاری: سافاری یا وحش گشت. سفری با هدف دیدن و تهیه فیلم و عکس از جانوارن بزرگ جثه. سافاری معمولا به سفرهایی به آفریقا گفته می شود که طی آن از حیوانات بزرگ جثه دیدن می کنند. کلمه ی سافاری، از واژه ی سفر می آید که در زبان آفریقایی سافاری تلفظ می شود. در این سفر ها طبیعت گردان از انواع خودرو ها و وسایل نقلیه و حتی شتر استفاده می کنند.

 

رفتینگ : یا رود گردی ، قایق سواری در آب های خروشان است. رفتینگ یکی از بهترین نمونه های طبیعت گردی ست. به دلیل دشوار بودن و تخصصی بودن تور طبیعت گردی رفتینگ، برگزاری آن باید با تخصص انجام شود. برگزار کنندگان تور طبیعت گردی رفتینگ باید آموزش دیده باشند و از خطرات نیز آگاه باشند.

 

غار نوردی: غار نوردی یکی دیگر از گونه های طبیعت گردی ست که خود به غاز نوردی آماتور و حرفه ای تقسیم می شود. غار نوردی آماتور به سفر هایی گفته می شود که در آن گردشگر به صورت تفریحی و یا با هدف ورزش به نوردیدن و کشف غار ها می پردازد. اما در غار نوردی حرفه ای، هدف غیر از تفریح و ورزش است و معمولا اهدافی علمی هستند.

 

اسنورکلینگ: یا غواصی یا دریا نوردی از دیگر شاخه های طبیعت گردی ست که طی آن طبیعت گرد با تجهیزات خاص به درون دریا می رود.

 

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー