تور فرانسه تور پاریس تعطیلات خرداد 94

تور فرانسه تور پاریس تعطیلات خرداد 97

ما در خرداد 97 به فرانسه و پاریس خواهیم رفت. تور فرانسه و تور پاریس در تعطیلات خرداد 97 هیجان انگیزترین برنامه فرهنگی است که می توان برای خود تصور کرد. تور فرانسه و تور پاریس در تعطیلات خرداد 94 تور کافه ها و سینماها خواهد بود. تور موزه ها وکاخ ها خواهد بود. تور پیاده روی در امتداد شرقی سن و گپ زدن و عکس های یادگاری گرفتن.
در این برنامه قصد بازدید از شهرهای پاریس، نیس، موناکو و شهر سینمایی کن را داریم تا با جنبه های گوناگون فرهنگ و هنر فرانسه آشنا شویم.

تور فرانسه و تور پاریس شرکت کردن در پرطرفدارترین تور فرهنگی جهان است. ده ها میلیون آدم هر ساله به این شهر و کشور زیبا می آیند تا از دست آوردهای فرهنگی کشور فرانسه و شهر پاریس دیدن کنند.

چه کسی می تواند از موزه لوور دیدن کند و از مشاهده 35 هزار اثر هنری آن حیرت زده نشود؟ چه کسی می تواند پای برج ایفل بایستد و عکس یادگاری نگیرد؟ در خیابان شانزلیزه راه نرود. از کنار دروازه پیروزی عبور نکند و پا به درون محله های سن میشل یا ممق نگذارد؟ چه کس می تواند به فرانسه سفر کند و به کاخ ورسای و قبرستان شانزلیزه سر نزند؟ پاریس رویایی بی انتهاست. پاریس شهر نورهاست. پاریس جشنی بیکران است.

همسفر ژیوار باشید در تور فرانسه تور پاریس در تعطیلات خرداد 97

برای اطلاع از  این برنامه در خرداد 97 اینجا کلیک کنید