تور فرانسه تور پاریس |نوروز ۹۴|

تور فرانسه تور پاریس نوروز ۹۴

ایرانیان در پاریس تور فرهنگی فرانسه

 

برای ما ایرانی ها که مشکلات فراوانی در سفر کردن مثل محدودیت دریافت ویزا یا نرخ متغیر و دائما رو به تزاید ارز داریم، نفس سفر خودش گاه به رویا تبدیل می شود. چه برسد به اینکه بخواهیم سفرهای متعدد به یک نقطه خاص داشته باشیم و هربار از زاویه ای متفاوت به مقصدمان نگاه کنیم و در هر بار سفر، تجربه و دریافت متفاوتی کسب کنیم. شاید در مورد مقاصد نزدیک یا کشورهایی که ویزا تقاضا نمی کنند، برای عده محدودی این اتفاق بیافتد اما در رابطه با اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی این مساله تقریبا راجع به ۹۹ درصد ایرانیان منتفی است. چقدر برای ایرانی ها ممکن است با فراغ بال به کشورهای اروپایی سفر کنند و بتوانند دریافت و تجربه عمیق تری از مقصد در مقایسه با تورهای معمولی به دست بیاورند؟.

ژیوار از ابتدای فعالیت خود دغدغه اجرای تورهای فرهنگی و هنری را داشته است. تورهای متفاوتی که مخاطبانش هنرمندان، فرهیختگان و علاقمندان به ادبیات، تاریخ و علوم سیاسی هستند. تور پاریس و بطور کلی تور فرانسه نیز به همین نیت طراحی شده است. پاریس شهری استثنایی است که بدون شک پایتخت فرهنگی دنیاست و بزرگترین کانون ها و جریان های هنری و ادبی دنیا در آن شکل گرفته است. نیازی به مثال آوردن نیست چرا که علاقمندان به مقولات هنری  و فرهنگی خود بزرگترین روشنفکران فرانسوی یا غیر فرانسوی را که در پاریس دست به خلق آثار هنری زده اند را به خوبی می شناسند. ما در تور فرانسه و تور پاریس به مکان های فرهنگی سر خواهیم زد و از معروف ترین جاذبه های فرهنگی پاریس دیدن خواهیم کرد اما چیزی که تور پاریس ما را از دیگر تورهای فرانسه متمایز می سازد جست و جوی ما در پاریس خواهد بود برای پیدا کردن سر نخ هایی از زندگی ایرانیان در پاریس. ایرانیان سرشناسی که از صد سال پیش تا به حال به کشور فرانسه و شهر پاریس سفر کرده اند و زندگیشان فراز و نشیب عجیب و غریبی داشته است ایرانیانی که تلالو نامشان در تاریخ سیاسی و ادبی ایران هنوز به گوش می رسد و علاقمندان بسیاری همیشه آرزوی این را داشته اند که به دیدار خانه ابدیشان بروند یا از جزئیات زندگی شخصی و هنریشان بیشتر باخبر بشوند. 

 

 

 

 

مساله آخر هم که دغدغه ایرانیان برای شرکت در تورهای اروپا به پطور کلی و در این سفر خاص (تور فرانسه و تور پاریس) است مساله ویزای شینگن است که ما این نوید را به اهالی فرهنگ می دهیم که در صورت داشتن مدارک کافی و لازم بتوانیم صدور ویزای شینگن را برایشان انجام بدهیم.

در پایان شما را دعوت می کنیم به تور فرهنگی فرانسه و پاریس در نوروز ۹۴.

برای آگاهی از جزئیات بیشتر تور فرانسه می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー