تور فرانسه تور پاریس |نوروز ۹۴|

تور فرانسه تور پاریس نوروز ۹۴

ایرانیان در پاریس تور فرهنگی فرانسه

 

برای ما ایرانی ها که مشکلات فراوانی در سفر کردن مثل محدودیت دریافت ویزا یا نرخ متغیر و دائما رو به تزاید ارز داریم، نفس سفر خودش گاه به رویا تبدیل می شود. چه برسد به اینکه بخواهیم سفرهای متعدد به یک نقطه خاص داشته باشیم و هربار از زاویه ای متفاوت به مقصدمان نگاه کنیم و در هر بار سفر، تجربه و دریافت متفاوتی کسب کنیم. شاید در مورد مقاصد نزدیک یا کشورهایی که ویزا تقاضا نمی کنند، برای عده محدودی این اتفاق بیافتد اما در رابطه با اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی این مساله تقریبا راجع به ۹۹ درصد ایرانیان منتفی است. چقدر برای ایرانی ها ممکن است با فراغ بال به کشورهای اروپایی سفر کنند و بتوانند دریافت و تجربه عمیق تری از مقصد در مقایسه با تورهای معمولی به دست بیاورند؟.

ژیوار از ابتدای فعالیت خود دغدغه اجرای تورهای فرهنگی و هنری را داشته است. تورهای متفاوتی که مخاطبانش هنرمندان، فرهیختگان و علاقمندان به ادبیات، تاریخ و علوم سیاسی هستند. تور پاریس و بطور کلی تور فرانسه نیز به همین نیت طراحی شده است. پاریس شهری استثنایی است که بدون شک پایتخت فرهنگی دنیاست و بزرگترین کانون ها و جریان های هنری و ادبی دنیا در آن شکل گرفته است. نیازی به مثال آوردن نیست چرا که علاقمندان به مقولات هنری  و فرهنگی خود بزرگترین روشنفکران فرانسوی یا غیر فرانسوی را که در پاریس دست به خلق آثار هنری زده اند را به خوبی می شناسند. ما در تور فرانسه و تور پاریس به مکان های فرهنگی سر خواهیم زد و از معروف ترین جاذبه های فرهنگی پاریس دیدن خواهیم کرد اما چیزی که تور پاریس ما را از دیگر تورهای فرانسه متمایز می سازد جست و جوی ما در پاریس خواهد بود برای پیدا کردن سر نخ هایی از زندگی ایرانیان در پاریس. ایرانیان سرشناسی که از صد سال پیش تا به حال به کشور فرانسه و شهر پاریس سفر کرده اند و زندگیشان فراز و نشیب عجیب و غریبی داشته است ایرانیانی که تلالو نامشان در تاریخ سیاسی و ادبی ایران هنوز به گوش می رسد و علاقمندان بسیاری همیشه آرزوی این را داشته اند که به دیدار خانه ابدیشان بروند یا از جزئیات زندگی شخصی و هنریشان بیشتر باخبر بشوند. 

 

 

 

 

مساله آخر هم که دغدغه ایرانیان برای شرکت در تورهای اروپا به پطور کلی و در این سفر خاص (تور فرانسه و تور پاریس) است مساله ویزای شینگن است که ما این نوید را به اهالی فرهنگ می دهیم که در صورت داشتن مدارک کافی و لازم بتوانیم صدور ویزای شینگن را برایشان انجام بدهیم.

در پایان شما را دعوت می کنیم به تور فرهنگی فرانسه و پاریس در نوروز ۹۴.

برای آگاهی از جزئیات بیشتر تور فرانسه می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید.