تور کویر مرنجاب، تور تعطیلات عید قربان

 

 

 

با ما تعطیلات متفاوتی را تجربه کنید.

ژیوار برای تعطیلات عید قربان برنامه ی ویژه ای در نظر گرفته است. طی یک سفر یک و نیم روزه به کویر مرنجاب می رویم و در آنجا جشن آتش برگزار می کنیم. 

ساعت ده شب از تهران حرکت می کنیم و قبل از طلوع آفتاب به کویر مرنجاب می رسیم. در آنجا آتش روشن می کنیم و منتظر طلوع آفتاب می شویم. صبح هم بعد از صرف صبحانه در کاروانسرا و کمی استراحت، به سمت رمل های شنی کویر می رویم و گشت می زنیم و عکاسی می کنیم. در کاشان نهار می خوریم و به سمت تهران حرکت می کنیم. 

تجربه ی متفاوتی را در خاطرات خود ثبت کنید.

 

برای اطلاعات بیشتر از سفر، برنامه ی سفر ژیوار به کویر مرنجاب را ببینید:

 

جشن آفتاب و آتش، کویر مرنجاب، عید قربان

 

 

 

 

کویر مرنجاب را شاه عباس صفوی نامگذاری کرده؛ هنگام حمله‌ی تاجیک‌ها و افغان‌ها به ایران هنگامی که به اصفهان و نقاط مرکزی رسیدند شاه صفوی جای خالی یک قلعه‌ای نظامی و کاروانسرا را در مسیر جاده‌ی ابریشم حس کرد. بالاي كاروانسرا به شكل سنگرهاي ديدباني است و ذكر شده است كه هميشه ٥٠٠ پاسدار مسلح در قلعه حضور داشتند و امنيت عبور كالا از چين به اروپا و بالعكس را در اين منطقه تأمين مي كردند. مرنجاب در اصل نام همین کاروانسرا و قنات است که در زمان شاه عباس صفوی بنا نهاده شد و پس از آن مناطق پیرامونی آن به کویر مرنجاب شهرت یافت. کویر مرنجاب در شمال شهرستان آران و بیدگل از توابع شهرستان کاشان در استان اصفهان قرار دارد. در اصل منطقه مرنجاب جزیی از بیابان بند ریگ است و در شمال آن واقع شده است. 

 

کویر مرنجاب را بیشتر بشناسید.

 

 

 

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー