در سفرهای ژیوار به کویر مصر، بسته به تعطیلات و نوع آن می توان برنامه های متنوعی را طراحی کرد. ما معمولا شبانه حرکت می کنیم تا همه مسافت را یکجا طی کنیم و از صبح روز بعد آماده بازدید از جاذبه های طبیعی و تاریخی شویم. اقامت گاه های متنوعی در منطقه وجود دارد که می توان در هر کدام از آنها ماند و اقامت کرد. برنامه هایی که در چند روز سفر تدارک می بینیم شامل بازدید از شهر جندق و قلعه تاریخی آن، پیاده روی در میان تپه های شنی، نیزار حفاظت شده، چال سرکنون، روستای گرمه و چشمه آن، قلعه تاریخی روستای بیامنه و دریاچه و کانال نمک ایست. در سفر های مختلف امکان جابهجایی این دیدنی ها وجود دارد. همچنین چتر سواری، رسد آسمان شب، برپایی شبانه آتش هم خوانی و نوشیدن چای زغالی از برنامه های هیجان انگیز سفر است. کسانی هم که دوست دارند ساعاتی را برای خودشان خلوت کنند و به صدای طبیعت گوش بدهند، خیالشان راحت. ما هوایشان را داریم.

 

خلاصه اینکه استان اصفهان آنقدر زیبایی های مختلف دارد که آدم ها ترجیح بدهند نرسیده به اصفهان فرمان ماشین را بچرخوانند سمت نائین و از آنجا به سمت طبس حرکت کنند و اواسط راه بزنند به دل جاده ای باریک و فرعی تا به روستایی برسند مثل ستارگان آسمان. خیلی دور است، خیلی نزدیک.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー