مکان: 
استان اصفهان
نوع سفر: 
طبیعت گردی
فرهنگی
تاریخ حرکت: 
94/11/22
تاریخ برگشت: 
94/11/23
درجه بندی سفر: 
آسان
ظرفیت: 
موجود
 280,000ریال 
280000 تومان
-+

روز اول: حرکت ساعت ۵ صبح از تهران، صرف صبحانه در میان راه، ادامه مسیر به سمت شهر زیر زمینی نوش آباد، پس از بازدید از شهر اویی راهی آران و بیدگل می‌شویم و در خانه تاریخی بنی طبا (صفا) مستقر می‌شویم. پس از صرف ناهار و استراحت راهی کاشان شده و از خانه تاریخی طباطبایی‌ها بازدید خواهیم کرد و برای شام و اجرای بخش فرهنگی سفر به خانه بنی طبا بازخواهیم گشت و با محمد زارعی همراه خواهیم بود.

روز دوم: صبح زود پس از صبحانه راهی کویر مرنجاب می‌شویم. از دریاچه نمک و رمل‌های مرنجاب بازدید خواهیم داشت و ناهار را در دل کویر مرنجاب صرف می‌کنیم و قبل از غروب آفتاب راهی تهران می‌شویم.

محمد زارعی، متولد آبان ۶۳ در تهران و فارع‌التحصیل ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه هنرهای زیبای تهران است. از جمله‌ی فعالیت‌های او نگارش ده نمایش‌نامه برای صحنه، ده‌ها متن نمایشی برای رادیو فرهنگ، سه فیلم‌نامه‌ی بلند و یک رمان و یک مجموعه‌ی داستان است.
پیش از این بین سال‌های هشتاد و دو تا هشتادو هفت، در هفت جشنواره‌ی داستان‌نویسی در سطح کشور حاثز رتبه شده است. در جشنواره‌های تئاتر دانشگاهی در سال ۹۲ برای بهترین نمایشنامه کاندید شده و در سال ۹۴ لوح تقدیر بهترین نمایشنامه را دریافت کرده است.

این برنامه با همکاری سایت تیوال برگزار می گردد.

غذا و پذایرایی: 
روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
2 رستوران ژیوار خانه بنی طبا ژیوار خانه بنی طبا ژیوار
3 خانه بنی طبا ژیوار طبیعت گردشگر    
نوع اقامت: 
روز محل توضیح
1 خانه محلی آران و بیدگل
وسیله نقلیه: 
روز وسیله توضیح
1 وسیله نقلیه در اختیار با توجه به تعداد گردشگران
2 وسیله نقلیه در اختیار با توجه به تعداد گردشگران
بیمه مسئولیت مدنی
لباس: 
بادگیر
مناسب
کفش: 
مناسب
کیسه های خواب: 
نیاز ندارد
چراغ پیشانی: 
نیاز ندارد
کوله مناسب: 
چند روزه
کرم ضد آفتاب: 
لازم است
عینک آفتابی: 
لازم است
زیرانداز انفرادی: 
لازم است
داروهای انفرادی: 
لازم است

سوالی دارید؟ بپرسید!

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー